Ciekawe (a nieznane) blogi

glasses-568408_1280Konkurs Blog Roku zna chyba prawie każdy czytelnik polskiej blogosfery. Ale poza uczestniczącymi w konkursie blogami znajdziemy również cały szereg mniej znanych, a wartościowych blogów. Dzisiaj przedstawimy kilka z nich, będących (naszym zdaniem) bardzo ciekawymi propozycjami.Na pierwszy ogień idzie blog “Pochodne Kofeiny” – trochę polityczny, trochę naukowy blog prowadzony przez Sylwestra. Znajdziecie tutaj przede wszystkim mocno kontrowersyjne opinie – np na tematy związane z GMO. Ten blog będzie Was wkurzać, zmuszać do myślenia, a czasem będziecie się zastanawiać po co w ogóle go czytacie. Ale koniec końców – i tak do niego wrócicie.

Drugim blogiem, stosunkowo nowym jest Fitnessowy.NET – blog, tudzież portal (bo forma strony jest czymś pośrednim) – który w merytoryczny sposób porusza zarówno kwestie samego treningu jak i przedstawia najnowsze informacje naukowe. Ciekawe są też prezentowane na blogu zestawienia – np. tanich spalaczy tłuszczu, czy też propozycje treningowe. W przeciwieństwie do tego, co prezentują najpopularniejsze blogi fitness tutaj zamiast na autolans nacisk jest położony na zawartość.

Z zupełnie innej kategorii z kolei jest blog Anety – dziewczyny która wróciła z emigracji i próbuje urządzić się na nowo w Polsce. O ile nie znajdziemy tutaj specjalnie powalających i zmuszających do myślenia artykułów, o tyle spotkamy się ze spojrzeniem na Polskę osoby “z zewnątrz”, która po wielu latach za granicami kraju próbuje odnaleźć się w naszej rzeczywistości.

Jeśli znacie inne, godne polecenia blogi – podajcie ich adresy w komentarzach. Sprawdzimy, i jesli będą faktycznie interesujące to uzupełnimy listę o nowe pozycje.