Grzejniki dekoracyjne wracają do łask?

Temat grzejników dekoracyjnych na forach designerskich nie cichnie do tej pory. Architekci wnętrz zadają sobie podstawowe pytanie – czy zwyczajny kaloryfer jest na tyle istotny, aby mógł grać pierwsze skrzypce w wystroju wnętrza? Wiele osób powie, że to zbędny dodatek, ponieważ ani to dekoracyjne, ani klasyczne. Zwykle grzejniki są chowane za meblami, firankami, lub wykorzystuje się kominki – o wiele bardziej nastrojowe, przytulne, z prawdziwym ogniem, lub tez ogrzewanie podłogowe, które dostarcza przyjemnych wrażeń chodząc boso.

Dzisiejsza moda to żadna nowość. Wszystko już zostało wymyślone. Tak sądzi wiele osób. Ale dlatego też istnieją tacy ludzie jak zwariowani architekci wnętrz, styliści, designerzy, aby potwierdzić, że większość jest w błędzie. Dotychczas chowany przed światłem dziennym kaloryfer, może spełniać funkcje dekoracyjne.

Grzejniki ozdobią Twoje mieszkanie?

Jak? A no tak – mnogość wzorów, kształtów, kolorów, materiałów, z których są wykonane sprawiają, że zwykły grzejnik staje się dekoracją wnętrza – i to nie byle jaką!

Grzejnik dekoracyjny jest bardzo funkcjonalny, a za sprawą firm, które zajmują się tylko tym elementem, można stworzyć urządzenie nie tylko ogrzewające pomieszczenia, ale także zastąpić standardową suszarkę na ubrania, suszarkę do jedzenia i tym podobne. Kształt i wielkość grzejnika zależny jest od wymagań i preferencji klienta.

Każda firma specjalizująca się w tym kierunku ma stworzone katalogi, w których zamieszcza standardowe propozycje grzejników, które znajdują się w stałej sprzedaży, ale także wizualizacje grzejników na zamówienGrzejnik dekoracyjny w łazienceie. W razie niezdecydowania lub własnego, autorskiego pomysłu, można stworzyć oryginalny projekt, który zostanie zrealizowany w określonym czasie. Jest to nie lada gratka dla osób lubiących oryginalność i nowoczesne, konwencjonalne rozwiązania, łączące w sobie kreatywność, funkcjonalność i wygląd.
W każdym pomieszczeniu grzejnik może być zupełnie inny, spełniać dodatkowe funkcje = np w garderobie – wieszaka na ubrania..

Funkcjonalność w cenie

Projektanci wnętrz idą naprzeciw oczekiwaniom swoich przyszłych klientów, chcą, aby każdy element wnętrza był funkcjonalny, nie szpecił i nie był tylko koniecznym elementem wyposażenia domu lub mieszkania. Jest to także świetne rozwiązanie do biura zajmującego się reklamą, projektami architektonicznymi i wszelkimi o podobnej działalności.
Wybierając wzór można się wyżyć artystycznie. Jednak dla osób, które nie mogą pochwalić się zmysłem artystycznym zostały stworzone określone wzory, które są albo dostępne w stałej ofercie, albo wykonywane po uprzednim złożeniu zamówienia.

Czas realizacji zamówienia zależny jest od materiałów, wielkości oraz zawiłości projektu. Na niektóre trzeba czekać tylko tydzień, na inne nawet koło miesiąca. Faktem jest na pewno, że warto. Grzejniki dekoracyjne zaskoczą wszystkich gości naszych czterech ścian ale i wypełnią urokiem wnętrze. Warto więc skorzystać z okazji, póki grzejniki te nie są tak popularne i zamówienia są realizowane dość szybko, a efekt jest zaskakujący i niespotykany w każdym domu.

Przy tworzeniu artykułu korzystaliśmy z informacji dostarczonych przez producenta grzejników dekoracyjnych i retro – firmę http://mjedrzejewski.pl

Dodaj komentarz